Vlastní výrobky

Chcete se dozvědět více informací?

Ozvěte se nám

Vlastní výrobky

Od roku 2016 jsme uvedli na trh vlastní produktovou řadu kovového mobiliáře. V současnosti naše portfolio obsahuje několik typů kuřáckých stolů s integrovaným popelníkem, zajímavé a funkční celokovové odpadkové koše, venkovní kovové lavičky a v neposlední řadě květináče.

 

Další produktová řada, na kterou se Aspera technology zaměřuje, jsou Industrial výrobky. Tyto výrobky jsou výborným pomocníkem do každého výrobního prostoru. Nabízíme stojany na Big-bag vaky, manipulační kontejner, manipulační vozíky, výklopné kontejnery i celou řadu ochranných rohů. Zkušenosti máme i s opláštěním budov a nabízíme konstrukční podporu při vývoji krytování strojů a vlastní know-how při zakázkové výrobě. Vytvoříme model, připravíme dokumentaci v souladu s technickými možnostmi našich strojů a následně vyrábíme.

 

Vyrábíme také řadu svítidel: Alfa, Beta, Gama, Delta a Epsilon, Sigma. Interiérová svítidla jsou určená pro přisazenou montáž na strop, na zeď nebo zavěřenou montáž pro osvětlení chodeb, kanceláří a prostorů.

Nabízíme také oceloplechové elektroměrové rozváděče řady REV sloužící k osazení jedno a třífázových elektroměrů s hlavním 16A/B a jednofázovým jističem 2A pro spínání HDO a jsou určeny pro zazdění do venkovních pilířů a pevné zdi. Vyznačují se odolnou povrchovou úpravou, kvalitním zpracováním a snadnou a rychlou montáží.

  • Vysoká kvalita zpracování
  • Profesionalita
  • Knowhow

Chcete se na něco zeptat?

Prohlédněte si také