Pojďte pracovat do ASPERA technology

Spolehlivý zaměstnavatel s dlouholetou tradicí.

Výrobní dělník - prášková lakovna

Přidejte se do našeho týmu

od 18 000 ,- měsíčně po zapracování + měsíční bonus až do výše 20% mzdy pro mimořádný výkon (udělováno mistrem)     Vhodné i jako brigáda nebo částečný úvazek!

Nabízíme:

  • Možnost osobního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky
  • Firemní benefity
  • Parkování před areálem společnosti
  • Práci HPP ve vícesměnném provozu
  • Odborné vzdělání v oboru, zaškolení na nabízenou pozici
  • Závodní jídelna v areálu firmy
  • Příspěvek na stravování

Pracovní náplň:

  • Přípravné práce na práškové lakovně
  • Maskování a navěšování dílů před lakováním
  • Svěšování dílů a kontrola po lakování
  • Balení lakovaných dílů pro expedici

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Čtení výkresové dokumentace výhodou

Zaujala Vás tato pozice?

Další volné pozice

  • Plánovač výroby

    Řízení zakázek v ERP systému, komunikace mezi odděleními, operativní reagování na změny

    Více informací
  • Kontrolor/ ka kvality

    Kontrola prvního kusu ve výrobě - uvolňování dílů do série. Fyzická kontrola dílů na jednotlivých pracovištích - vstupní, mezioperační, výstupní kontrola. Kontrola dodržování technologické kázně.

  • Konstruktér

    Tvorba výkresové dokumentace (zakázková kovovýroba).  Příprava materiálových rozpisů. Provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky. Vypracovávání materiálových rozpisek pro výrobu.

  • Technolog

    Technolog výroby určuje technologické postupy a zajišťuje přípravu výroby. Určuje, zkouší a případně i vyvíjí nové technologické postupy. Zajišťuje technologickou přípravu, technologické změny v pracovních postupech.

  • Obsluha CNC vysekávacího lisu, laseru

    Obsluha CNC vysekávacího stroje. Odpovědnost za kvalitu výroby.

  • Programátor ohraňovacích lisů

    Obsluha CNC ohraňovacího lisu včetně programování. Odpovědnost za kvalitu výroby.

  • Brusič

    Manuální broušení oceli, hliníku, nerezové oceli, odpovědnost za kvalitu broušení, finální broušení výrobků. Odpovědnost za kvalitu broušení. Odpovědnost za kvalitu výroby.

  • Svářeč MIG

    Manuální svařování oceli, hliníku a nerezové oceli. Odpovědnost za kvalitu sváření. Odpovědnost za rozměry svařených výrobků. Odpovědnost za kvalitu výroby.

  • Svářeč MIG + TIG

  • Pomocné práce v logistice

    Práce v expedičním skladu. Interní logistika. Balení zboží pro expedici nebo zaskladnění.

  • Skladník / Manipulant

    Práce v expedičním skladu. Přijímání a vyskladňování. Interní logistika. Balení.