Pojďte pracovat do ASPERA technology

Spolehlivý zaměstnavatel s dlouholetou tradicí.

Konstruktér

Přidejte se do našeho týmu

Nabízíme:

  • Možnost osobního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky
  • Individuální prémie za výkon
  • Náborový příspěvek
  • Práce v moderním čistém prostředí a mladém kolektivu
  • Firemní aktivity: Paintball, rodinné dny
  • Parkování před areálem společnosti
  • Odborné vzdělání v oboru, zaškolení na nabízenou pozici
  • Závodní jídelna v areálu firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a fitness

Požadujeme:

  • Samostatná práce s technickou dokumentací
  • Praxe na podobné pozici nutností
  • Zkušenost s prací s tenkými plechy výhodou
  • Dobrá znalost Autocad, Inventor podmínkou, Solid Works výhodou
  • Znalost práce s technickou dokumentací, tvorba výkresů, prostorová představivost
  • Znalost mechanických principů, obecné znalosti funkčnosti strojů a zařízení
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Samostatnost, důslednost
  • Spolehlivost a flexibilita

Náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace (zakázková kovovýroba)
  • Příprava materiálových rozpisů
  • Provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky
  • Vypracovávání materiálových rozpisek pro výrobu
  • Aktivní přístup k vylepšování konstrukce výrobků

Zaujala Vás tato pozice?

Další volné pozice